Trackfield (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Size
da: Størrelse

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Label
da: Etiket

en: Font
da: Skrift

en: <none>
da: - ingen -

en: Location
da: Lokation

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Line
da: Linje

en: Units
da: Enheder

en: Delete Selected
da: Slet valgte

en: Track
da: Følg

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Legend
da: Beskrivelse
