Trackfield (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Size
dz: ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་
