Trackfield (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Size
eo: Grandeco

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Font
eo: Tiparo

en: Location
eo: Loko

en: Track
eo: Atentadu
