Trackfield (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Size
et: Suurus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Label
et: Nimetus

en: Font
et: Kirjastiil

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Location
et: Asukoht

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Line
et: Rida

en: Units
et: Ühikud

en: Track
et: Jälgi

en: Miscellaneous
et: Muu
