Trackfield (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Size
eu: Tamaina

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Track
eu: Aztarna

en: Miscellaneous
eu: Hainbat
