Trackfield (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Size
fi: Koko

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Label
fi: Tunnus

en: Font
fi: Fontti

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Location
fi: Sijainti

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Line
fi: Rivi

en: Track
fi: Seuranta

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Legend
fi: Selite
