Trackfield (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Size
gl: Tamaño

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Font
gl: Fonte

en: Location
gl: Localización

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Line
gl: Liña

en: Track
gl: Seguimento

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea
