Trackfield (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Size
he: גודל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Label
he: תווית

en: Font
he: גופן

en: <none>
he: <ללא>

en: Location
he: מיקום

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Line
he: שורה

en: Units
he: יחידות

en: Track
he: מעקב

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Legend
he: מקרא

en: background
he: רקע
