Trackfield (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Size
hr: Veličina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Label
hr: Oznaka

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Location
hr: Lokacija

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Line
hr: Redak

en: Track
hr: Prati

en: Miscellaneous
hr: Razno
