Trackfield (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Size
it: Dimensione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Label
it: Etichetta

en: Font
it: Carattere

en: <none>
it: -nessuno-

en: Location
it: Posizione

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Line
it: Riga

en: Units
it: Unità

en: Delete Selected
it: Elimina i selezionati

en: Track
it: Traccia

en: Miscellaneous
it: Miscellanea
