Trackfield (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Size
ja: サイズ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Label
ja: ラベル

en: Font
ja: フォント

en: <none>
ja: <なし>

en: Location
ja: 場所

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Line
ja: 行

en: Units
ja: 単位

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除

en: Track
ja: 履歴

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Legend
ja: 用例
