Trackfield (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Size
jv: Ukuran

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Label
jv: Judul

en: <none>
jv: <nihil>

en: Location
jv: Lokasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Line
jv: Baris
