Trackfield (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Size
ka: ზომა

en: Label
ka: სათაური

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Line
ka: ხაზი
