Trackfield (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Size
km: ទំហំ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Location
km: ទីតាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Line
km: ជួរ

en: Track
km: តាមដាន​
