Trackfield (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Size
ku: قەبارە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Label
ku: پێناس

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Location
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Line
ku: هێڵ

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن
