Trackfield (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Size
lt: Dydis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Font
lt: Šriftas

en: <none>
lt: -joks-

en: Location
lt: Vieta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Line
lt: Eilutė

en: Track
lt: Sekti

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Legend
lt: Legenda
