Trackfield (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Size
nl: Grootte

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Font
nl: Lettertype

en: <none>
nl: -geen-

en: Location
nl: Locatie

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Line
nl: Lijn

en: Units
nl: Eenheden

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Track
nl: Opvolgen

en: Fill
nl: Vulling

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Legend
nl: Legenda
