Trackfield (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Size
os: Ас

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Label
os: Нысан
