Trackfield (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Size
ru: Размер

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Label
ru: Метка

en: Font
ru: Шрифт

en: <none>
ru: <нет>

en: Location
ru: Место

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Line
ru: Линия

en: Units
ru: Единицы

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: Track
ru: Активность

en: Fill
ru: Заливка

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Margins
ru: Отступы

en: Legend
ru: Легенда
