Trackfield (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Size
sl: Velikost

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Label
sl: Oznaka

en: <none>
sl: <brez>

en: Location
sl: Mesto

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Line
sl: Vrstica

en: Track
sl: Sledi
