Trackfield (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Size
sq: Madhësia

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Location
sq: Vendodhja

en: Track
sq: Gjurmët
