Trackfield (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Size
sv: Storlek

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Label
sv: Etikett

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Location
sv: Plats

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Line
sv: Rad

en: Units
sv: Enheter

en: Track
sv: Spåra

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Legend
sv: Teckenförklaring
