Trackfield (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: CCK
ta: உ.க.க

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Size
ta: அளவு

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Label
ta: அடையாளம்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Location
ta: இடம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Line
ta: வரி

en: Track
ta: பின்தொடர்
