Trackfield (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Units
th: หน่วย

en: Track
th: ตามรอย
