Trackfield (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Size
tr: Boyut

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Label
tr: Etiket

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Location
tr: Konum

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Line
tr: Hat

en: Units
tr: Birimler

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil

en: Track
tr: Takip

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)
