Trackfield (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Size
uk: Розмір

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Label
uk: Мітка

en: Font
uk: Шрифт

en: <none>
uk: <нічого>

en: Location
uk: Місце розташування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Line
uk: Рядок

en: Graphs
uk: Графіки

en: Units
uk: Одиниці

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: Track
uk: Відстежити

en: Fill
uk: Залити

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Margins
uk: Поля

en: File:
uk: Файл:

en: Legend
uk: Легенда

en: background
uk: тло

en: Imperial (ft)
uk: Англійська (фут)

en: Axis
uk: Вісь

en: Resample
uk: Змінити частоту
