Trackfield (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Size
vi: Dung lượng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Label
vi: Nhãn

en: Font
vi: Phông chữ

en: <none>
vi: <không>

en: Location
vi: Vị trí

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Line
vi: Dòng

en: Graphs
vi: Đồ thị

en: Units
vi: Đơn vị

en: Track
vi: Theo dõi

en: Fill
vi: Điền

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: Legend
vi: Chú giải
