Trackfield (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Size
az: Ölçü

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Location
az: Məkan

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
