Trackfield (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Size
be: Памер

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Label
be: Подпіс

en: <none>
be: -Няма-

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Line
be: Радок

en: Track
be: Адсочваць
