Trackfield (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Size
ca: Mida

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: <none>
ca: Cap

en: Location
ca: Localització

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Line
ca: Línia

en: Units
ca: Unitats

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció

en: Track
ca: Seguiment

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Legend
ca: Llegenda
