Trackfield (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Size
fr: Taille

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Label
fr: Libellé

en: Font
fr: Police

en: <none>
fr: --aucun--

en: Location
fr: Emplacement

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Line
fr: Ligne

en: Units
fr: Unités

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection

en: Track
fr: Suivi

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Margins
fr: Marges

en: Legend
fr: Légende

en: background
fr: fond
