Trackfield (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: CCK
gu: સીસીકે

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Size
gu: માપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Location
gu: સ્થાન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Line
gu: લીટી
