Trackfield (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Size
hu: Méret

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Label
hu: Címke

en: Font
hu: Betűtípus

en: <none>
hu: < nincs >

en: Location
hu: Helyszín

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Line
hu: Sor

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: Track
hu: Követés

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Margins
hu: Margók

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: background
hu: háttér
