Trackfield (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Size
id: Ukuran

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Font
id: fonta

en: <none>
id: <nihil>

en: Location
id: Lokasi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Line
id: Baris

en: Track
id: Telusuri
