Trackfield (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Size
is: Stærð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Label
is: Merking

en: Font
is: Leturgerð

en: <none>
is: <enginn>

en: Location
is: Staðsetning

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Track
is: Rekja

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
