Trackfield (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Size
mr: आकार

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Location
mr: स्थळ

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Line
mr: रेषा
