Trackfield (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: CCK
ne: सीसीके

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Size
ne: आकार

en: Label
ne: लेबल

en: Location
ne: स्थान

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Line
ne: रेखा

en: Track
ne: पथ
