Trackfield (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Size
pl: Rozmiar

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Label
pl: Etykieta

en: Font
pl: Czcionka

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Location
pl: Położenie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Line
pl: Linia

en: Units
pl: Jednostki

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Track
pl: Historia

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: File:
pl: Plik:

en: Legend
pl: Legenda
