Trackfield (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Size
te: కొలత

en: Label
te: లేబుల్

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Track
te: గమనించు
