Track'n Stack (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
es: <strong>NOTA: </strong> la configuración actual de PHP limita las subidas a %maxsize.

en: Files
es: Archivos

en: Collaboration
es: Colaboración

en: Settings for how your administrative pages should look.
es: Opciones de apariencia de las páginas de administración.
