Track'n Stack (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Files
ka: ფაილები
