Track'n Stack (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Files
pl: Pliki

en: Collaboration
pl: Współpraca

en: Settings for how your administrative pages should look.
pl: Wygląd stron zarządzania witryną.
