Track'n Stack (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Files
el: Αρχεία

en: Waiting approval
el: Σε αναμονή έγκρισης

en: Collaboration
el: Συνεργασία

en: Settings for how your administrative pages should look.
el: Επιλογές για την θεματική παραλλαγή των σελίδων διαχείρισης.
