Track'n Stack (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Files
az: Fayllar

en: Collaboration
az: Əməkdaşlıq
