Track'n Stack (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Files
ast: Ficheros

en: Track
ast: Rastrexar
