Track'n Stack (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Audio
ca: Àudio

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
ca: <strong>NOTA:</strong> la configuració actual de PHP limita les pujades a %maxsize.

en: Files
ca: Fitxers

en: Track
ca: Seguiment

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Settings for how your administrative pages should look.
ca: Paràmetres de com s'han de mostrar les pàgines administratives.
