Track'n Stack (6.x-2.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་

en: Settings for how your administrative pages should look.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་བདག་སྐྱོང་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་  ག་དེ་སྦེ་མཐོང་དགོཔ་ཨིན་ན་གི་དོན་ལུ་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
