Track'n Stack (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Files
hr: Datoteke

en: Track
hr: Prati

en: Settings for how your administrative pages should look.
hr: Postavke izgleda administrativne stranice.
