Track'n Stack (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Files
hu: Fájlok

en: Track
hu: Követés

en: Settings for how your administrative pages should look.
hu: Az adminisztrációs oldalak megjelenésének beállítása.

en: Choose files to upload.
hu: A feltöltendő fájlok kiválasztása.
