Track'n Stack (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Files
sk: Súbory

en: Track
sk: Sledovať

en: Settings for how your administrative pages should look.
sk: Nastavenia vzhľadu administračných stránok.
